Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 Manchester biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Holy Trinity Platt Church, gelegen op 5 minuten te voet. Het appartement is gelegen op afstand van 3 km van Deansgate treinstation en 200 meter van Yew Tree Road/Horton Road busstation.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement ligt op rijafstand van 10 minuten van het Museum van Wetenschap & Industrie en vlak om de hoek van het Platt Fields Park. Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 ligt op afstand van 3 km van de John Rylands Library in Manchester. De accommodatie ligt op rijafstand van 15 minuten van de Kunstgalerie van Manchester.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 Manchester
Rusholme Apartment - Sleeps 4
Mobiele prijsaanbieding

Rusholme Apartment - Sleeps 4

511 m van de accommodatie
USD 192 USD 173
per nacht
Spacious Fallowfield Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Fallowfield Apartment

592 m van de accommodatie
Fairview House
Mobiele prijsaanbieding

Fairview House

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
768 m van de accommodatie
USD 178 USD 160
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 gelegen?
      Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 is naast het Platt Fields Park gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 zijn onder andere de Kunstgalerie van Manchester, het Museum van Wetenschap & Industrie, de John Rylands Library.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8?
      Restaurants in de buurt van Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 zijn onder andere Kurdistan en Jaffa Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 4-Bed House In Fallowfield Sleeps 8 Manchester

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten